Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért akarják bevonni a jogsimat?

Miért akarják bevonni a jogsimat?

Figyelt kérdés
Alkoholizáltam évekig! Kb 2 hete úgy döntöttem hogy állj itt a vége! De aztán jöttek az elvonási tünetek ugyebár! A sulyosabb alkhoholmegvonási tünet epilepsziás rohamot idézett elő! A neurológián megmondták hogy ez csak alkalmi roham volt és a hirtelen alkohol megvonás hozta ki! Vizsgálatok, koponya ct eeg minden rendben volt semmi eltérés! A zárójelentésbe viszont ráírták hogy gépjárművet nem vezethet, és így a háziorvos be akarja vonatni a jogsimat! Pedig csak a hirtelen alkoholmegvonástól volt ezt megmondták az orvosok is! Nem akarom hogy ez miatt egy évig ne legyen jogsim! A családba nekem van csak! Amugy már 3 hete nem iszom elvonási tünetek eltüntek nagyon jól érzem magam a bőrömben mintha újjászülettem volna! Köszönöm a válaszokat előre is!
2018. okt. 9. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

"Kb 2 hete úgy döntöttem hogy állj itt a vége!"

Aztán írsz 3 hetet is.

Bennem az merült fel, hogy vezettél idáig?

De nem ez a kérdés, én mondhatok, amit akarok, a pecsétet az orvos teszI rá az engedélyre.

Mondjuk engem meggyőztél, bár korábban én nem, a háziorvosod régebb óta ismer.

Őt kell meggyőznöd, bár nekem fenntaRTÁSAIM LENNÉNEK.

2018. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!