Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen orvoshoz érdemes még...

Milyen orvoshoz érdemes még elmennem?

Figyelt kérdés

Nagyon lefogytam hiába eszek sokat megsem látszik rajtam ( inkabb csak fogyok mindig) sosem voltam az a vékony testalkatú,inkább picit husos (de nem kövér) mostanra meg már ugy nézek ki mint egy anorexiás...

Voltam már gastroenteológusnál, endokrinológusnál persze semmi olyat nem találtak ami végett fogynák.

Mostanában a gyomrom is annyira fáj már, meg reggelente az ujjaim zsibbadnak/fájnak.


2018. okt. 10. 16:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

" lehet elmegyek esetleg egy másik endokrinológushoz is, mivel ahol voltam eleg fiatal csajszi vizsgált ki (23-25 éves lehetett) bár ettől meg lehet jó doki..."


Így van, a kor nem sokat jelent. Sokszor pont a fiatalabbak képzettebbek egy-egy részterületen, mivel frissen jöttek ki az egyetemről, ahol már újabb dolgokat is tanultak. Az idősebbeknek meg több ugyan a tapasztalata, de nem nagyon haladnak a korral - elvileg járnak továbbképzésekre, de az nem sokat ér.

Én egy olyan endokrinológusnál voltam háromszor, aki már nyugdíjas, "tanár úrnak" szólítják, ez valami cím lehet, és kb. a 20-30 évvel ezelőtti "divat" szerint jár el - mint az orvosok kb. 90%-a is...


A te esetedben a fiatal doktornőt nem tudom megítélni, de azt már meg kellene tudakolnod valahonnan sürgősen, hogy mit jelent a "bő", ill. a referenciatartományokat.

Mert ha túlműködés, akkor azt kezelni kell.

2018. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!