Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázás vagy hüvelyi probléma?

Felfázás vagy hüvelyi probléma?

Figyelt kérdés

Másfél hete felfázás szerű fájdalmaim lettek, amivel igazábol másfél éve küzdök, mindig kijön.

De most annyira durva volt hogy korházba kerültem 1 hétre. Se a vizeletembe se a vérembe nem találtak semmit. Felküldtek nőgyógyászhoz, de az se mondott semmit, még csak folyásom sincs és nem is volt. Mindig vizelés után volt fájdalmam, mintha alhasba rugnának. A korházba az első napokba járni sem birtam annyira égett a hugycsövem folyamatosan. A végére azt mondták hogy gombás vagyok, ez nőgyógyászati panasz, korház után látogassak el a nőgyógyászhoz ujra. De én ezt nem birom elfogadni, szerintem ez hülyeség.



2018. okt. 10. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel az orvosoknak, itt mit vársz?
2018. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasonló helyzetben küzdő nők tapasztalatát :)
2018. okt. 10. 20:49
 3/5 Qwert2 válasza:
Én is végig jártam már ezt egyszer a kórház kivételével,Nekem a szexelés hozta elő úgynevezett "mézeshetek"hugyhólyag gyulladásom lett ahányszor szexeltem és nagyon élveztem,az urológus azzal magyarázta,hogy a túl nagy vérbőségtől mindig begyulladt a hólyagom,előtte utána fürdés és vizelet ürítés még ha nem is kell.Azóta hellyel közzel panaszmentes vagyok,de szerintem megéri elmenni nőgyógyászhoz is illetve urológushoz,mert ha olyan érzékeny vagy ilyenekre jobb pontot tenni az ügy végére,legalább legközelebb tudod mitől van és hogy kezeld. :)
2018. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt megpróbálom betartani.
2018. okt. 13. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
szia nekem is hasonló problémám van vagy volt felfázás elmentem urológushoz felírt antibiotikumot amíg szedtem addig jó volt utána másnap már megint úgy éreztem hogy van valami probléma nagyon fájt ahogy pisiltem. Ami bejött az a d mannóz kapszula.Első napokban óránként szedtem be egyet egy olyan négy öt darabot és a lactofeel hüvelygél. Most tünetmentes vagyok úgy néz ki.
2018. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!