Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Simán csak egy felfazas vagy...

Simán csak egy felfazas vagy ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egy két hete leültem a buszmegállóban egy hideg felületre, azóta a pisiles iszonyatosan faj! Mondhatni inkább a pisiles vége, amikor ürül a holyagom. Dokinal nem kaptam sürgősségi időpontot így most itthon kezelem magam amíg el nem tudok menni a kb 2 hét távlatában felírt időpontra. Forrovizes fürdő (mondjuk mensi előtt vagyok és a gorcsok miatt felek a nagyon forró vizes fürdőtol) vitaminok és rengeteg ivás. De egy fenntartásom van! Mégpedig h általában pár nap alatt elmúlik! Viszont itt most az a helyzet all fenn, h nem akar elmúlni! Van amikor enyhül és szinte nem érzem, de van amikor úgy érzem h átterjedt a huvelybe, néha úgy érzem h mintha viszketne! Persze sosem vakarom meg mert azzal csak artok! Jelzem nem sokára megyek dokihoz! Valószínű elküld vizelet vizsgálatra is. Vagy szerintetek mi ez? 1-2x volt már hasonló velem, de azok mind elmúltak 2-3 napon belul, meg voltam vagy 10-15 éves.

2017. nov. 22. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hólyaggyulladás, gombával. A háziorvos 2-3 napon belül megnézte volna a vizeletedet, a laborból már réges régen visszajött volna az eredmény és okosabb lennél.
2017. nov. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban urzinolt, és napi 3×2-t vegyél be. Nekem a doki ezt javasolta kezdődő felfázásra. A tied ugyan nem kezdődő, de hátha javít valamif, amíg nem jutsz el orvoshoz.
2017. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ez egy sima erösebb felfázás azt tényleg kielhet otthon kezelni.

Méghozzá, hogy nem engeded a korokozokat terjedni, vagy is iszol és iszol és iszol. Ez azt jelenti, hogy kb 2-3 napig annyi folyadékot iszol, hogy minimum oránként kelljen egy rendes mennyisßeget pisilni. Kezd el, hogy most féloránként iszol egy pohár folyadékot, majd ha már tele érzed magadat és elindul a pisilés, akkor csak oránként, de oránként mindenképpen. Majd este 7 után nem iszol, hagyod a vesét pihenni, és holnap újból kezded az oránkénti ivást. Ha tényleg csak felfázás akkor holnap délutánra már semmi bajod nem lesz.

Ha gombásodás akkor ez nem fog segíteni, habár rontani sem ront rajta.

2017. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentelőknek a választ!
2017. nov. 24. 12:39
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy kepzeljetek már sokkal jobb!

Viszont annyiban változott a szitu h csináltam tesztet ami negatív lett! Nem a nap első vizeletebol, hanem delutanibol. Halvany rozsaszines barnás folyasom van a nemvart óta, az az 2. Napja! Gorcsok meg vannak mintha megjönne és a pisiles is már jobban megy, azaz h nem faj! :) attól meg elmegyek orvoshoz, van idopontom is hétfőre!

2017. nov. 24. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!