Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a bajom? Mit csináljak?...

Mi a bajom? Mit csináljak? Meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés

Pár napja már éreztem furcsa szúró fájdalmat az oldalaimban. Tegnap reggel úgy keltem fel h iszonyatosan fájt a gyomrom. Gondoltam csak a reflux. Savas vagyok néha meg refluxom is van de nem olyan erős. Vettem be savlekötőt. Nem igazán múltak el a fájdalmak. Már a beleim is fájtak. Sokszor volt székelési ingerem bár a hasam míg nem ment de úgy kelett járni a mosdóra mintha menne. Este már erősebb szúró fájdalmaim voltak. Ma reggel arra ébredtem h megy a hasam. Erős hasító, szúró fájdalmaim vannak. Azért vagyok megijedve mert ha a szavam miatt van az csak a gyomromban szokott fájni, most viszont szúr a belem is az oldalam, mind a két oldalt, hirtelen beszúr időnként annyira h levegőt alig kapok s hevesen dobog a szívem. Nagyon kínzó. Megdermedek tőle pár másodpercre. Diétázom, nem eszek semmi savasat s vettem is már be savlekötőt ma is. Nem értem, lehet h ez is a savtol van? De nagyon ijesztő, minta késsel szúrkálnának.

Mitől lehet ez h az egész felső testem területe mintha késelve lenne? S mit tegyek h elmúljon? Közben meg is jött a menzesz s attól meg az alhasam fáj. Mikor megvan sokszor megy a hasam mert bekavarja a bélműködésem.. Lehet h a mostaniban is közbe játszik?

Hanyingerem is van s nem bírok enni bár próbálom magamba erőltetni h legyen valami a hasamban.

Mi lehet a bajom?



2018. okt. 13. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A téves érzetek, ami előfordulhat, B vitamamin hiánya miatt is lehetnek.

Orvosnál voltál-e már emiatt?

Próbáltál-e savlekötő helyett aloe verát fogyasztani?

Nekem az segített

2018. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reflux miatt is lehet, de lehet akár nyombélfekély, colitis, bármi. Keresd fel a háziorvosod, aki beutal egy gasztroenterológiai szakrendelésre. Ha megvan a menzeszed, az is okozhat ilyen tüneteket, pláne ha társul hozzá a reflux. Érdemes lenne egy vizeletáltalánost is végeztetni a háziorvosnál.
2018. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beutalt a házi orvos a kórházba sürgősségire. Nem tudott semmit konkrétat mondani. A sürgősségin 3 órát vártam. Csináltak ultrahangot, röntgent is bár azt nem tudom miért. Semmi eredmény nem lett. Elvileg minden normális. A panaszaim ugyanúgy fenn állnak. Mégis mit csináljak ha ennyire nem foglalkoznak az emberrel míg az orvosok sem. Mondtam h vérvétel kéne vagy valami ilyesmi vizsgálat.. Holnap megyek vissza a háziorvoshoz aki valószínű újabb beutalót ad majd valahova ahol megint órákig kell majd várnom s lehet megint a semmiért. Az ultrahang elvileg kimutatná igaz ha szervi bajom lenne? De a gyomorbélfekélyt, savasodast, hasnyálmirigy gyulladást vagy epekövet mi mutatja ki? Annyi minden bajom lehet a sok közül. S senki nem tudja meg mondani mi az a h mit szedjek vagy mit csináljak. Csak szenvedek napok óta s képtelen vagyok bármit is csinálni. Mindig fáj, belenyilal nagyon. Gyomromba meg gyomrom alatti részekbe.
2018. okt. 15. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Van valami változás? Találtak valamit?
2018. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem semmit sem találtak. Nem tudták megmondnai mi volt a bajom. Szerencsére azóta elmúlt de ijesztő h nem lehet tudni.
2018. nov. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!