Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mélyvénás trombózisom van kb...

Mélyvénás trombózisom van kb 1 hónapja.1 hetet feküdtem kórházban azóta otthon vagyok és naponta 1 mg Marfarint szedek. Lehet hajlamom vagy azért van mert nyáron elkötöttem a lábam?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy elkötötted a lábad? Hány éves vagy? Sportolsz?
2018. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Direkt elkötötted a lábad, hogy mélyvénás trombózisod legyen?
2018. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hello! Azért kötöttem el a lábam mert kidörzsöltem a combom fűkaszálás közben és nem volt otthon hintőpor.
2018. okt. 14. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy hajlamod lehet rá, akkor kezd el fogyasztani a táplálék-kiegészítőmet, mert segíthet a megelőzésben.
2018. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs hajlamom mert amiután elkötöttem rövidesen egyszer bedagadt a bokám és fájt a lábam de elmúlt. Most szeptemberben dagadt be ismét. És az is jó hogy csak 1 mg Marfarint kell szednem?
2018. okt. 14. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:
A hajlam, és az elkötés is közre játszhatott.
2018. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináltak nálad Leiden mutáció genetikai vizsgálatot? Ha nem, akkor csináltasd meg feltétlenül! Ebből kiderül az, hogy hajlamos vagy-e erre a betegségre?
2018. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a háziorvos hogy csak jövő év szeptemberében mehetek erre a vizsgálatra,vagyis a diagnózis után egy évre rá.
2018. nov. 4. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!