Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkalmi szexet létesítettem...

Alkalmi szexet létesítettem egy nővel kb 1 hónapja. A napokban megkeresett és azt állítja, hogy szemölcsök nőttek ki a nemiszerve és a végbélnyílása körül. És szerinte én fertőzem meg őt HPV-vel. Szerintetek ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
Nekem azóta sincs semmi panaszom, semmi elváltozás nincs rajtam, nem is voltam beteg sem azóta. Mit gondoltok?

2018. okt. 14. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez a fertőzés a nőknél okoz panaszt, és a férfi viszi tovább. Bármi lehetséges. Lehet, hogy hordozó vagy, de bárkitől elkaphatta.
2018. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És nekem most mit kellene tennem?

Senkivel se szexelni többé?

Vagy ez magától emlmúlik ha bennem van?

2018. okt. 14. 12:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tőled kapta. Az is lehet, hogy korábbi, vagy utánad lévő partnertől, csak most lett tünete.
2018. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Menjetek el együtt orvoshoz!

Nem lehet hogy le akar húzni pénzzel?

Fizetős csaj volt?

2018. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megmutatta a buxáját, fenekét? Megint elláttad a baját?
2018. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Es mit csinálnának velem egy iylen vizsgálaton? Semmi abnormális sem látszik a testemen.
2018. okt. 14. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy apró kefével mintát vesznek a nemiszervedről. Teljesen fájdalmatlan. Csak hozzáérintik mindenfelé, hogy a felszíni hámsejtek ráragadjanak, így cytológiai vizsgálatot lehet végezni, amiből kiderülhet a fertőzöttség. A nőknél kellemetlenebb a vizsgálat.

Ha pozitív lesz a teszt, elmondják, hogyan kezelheted. Ja, és használj gumit, for f*ck's sake! Bármikor bármilyen nemibetegséget elkaphatsz és osztogatod itt mindenkinek. Most képzeld el, hogy lesz egy tartós kapcsolatod egy normális, fertőzetlen lánnyal valamikor! Érthető okokból nem mesélsz neki a "makulátlan" múltadról, átadod neki a HPV-t, aztán szegény miattad lesz méhnyakrákos és hal meg 40 évesen! Vagy egyszercsak te magad HIV fertőzött leszel, egész életedben szedheted a gyógyszereket és tűrheted a megvető pillantásokat. Gondolj magadra és másokra!

2018. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hé utolsó!

Használtunk gumit!

2018. okt. 14. 23:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

HPV ellen speciel a gumi sem véd teljes mértékben, ugyanis bőrkontaktussal terjed, értelemszerűen pedig a teljes nemi szervedre nem tudsz gumit húzni.

Közel sem biztos, hogy tőled kapta el a lány, lehet már korábban is fertőzött volt, csak most lett tünetes. De ha nem voltál szűz, akkor az is benne van a pakliban, hogy tőled van. Meg lehet nézetni, hogy fertőzött vagy-e, csak mire mész vele? A HPV fertőzést nem lehet kezelni. Van, akinek legyőzi a szervezete és pát hónap, év alatt eltűnik a szervezetéből, és van olyan, akinek meg nem.

Max az oltás segít valamennyit, ugyanis még fertőzöttség esetén is segíti a vírus eliminációját.

2018. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Arra megy vele, hogy ha az eredményei negatívak lesznek (és remélhetőleg valódiak, nem fals-negatívak), akkor tudja, hogy a nő, akivel volt, nem tőle kapta el és a vádai alaptalanok. Ez azt jelenti, hogy a csaj vagy utána fertőződőtt meg valakitől, vagy már előtte és a gumi mégiscsak megvédte a srácot. Ez az egész helyzet pedig egy lehetőséget biztosít rá, hogy innen kezdve a tartós, monogám kapcsolatot részesítse előnyben, ezzel esélyt adva magának arra, hogy sokkal alacsonyabb valószínűséggel szedjen össze valami csúnya nemibetegséget. Nem mintha esélyes lenne, hogy ez bárkit is eltérít attól, hogy virágról virágra szálljon, de hát a remény hal meg utoljára...
2018. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!