Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik az, hogy valakinek 2...

Létezik az, hogy valakinek 2 végbélnyílása van?

Figyelt kérdés
Ha találkoztatok már ilyennel, akkor milyen következményei/szövődményei lehetnek?
2008. jún. 13. 19:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Légyszi csak komoly válaszokat írjatok.
2008. jún. 13. 20:37
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2008. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Ha magadra gondolsz akkor leírhatnád pontosan, vagy esetleg láttál valamit, amiről azt gondolod, egy dolgot tudok mondani/írni, remélem segítségedre lesz. Vannak emberek, akik nyitott gerinccel születnek. A végbélnyílás fölött a hát felé, van egy vájat a két farpofa között. Namármost, ezeknek az embereknek, ott van egy luk (csak nem extrém nyitott gerinc esetén). Nem látszik a gerince (legalábbis én még olyat nem láttam), de az nincs messze a végbélnyílástól, és keltheti azt a látszatot, hogy az az. De abból nem ürül semmi, széklet pláne. Ez "csak" egy fejlődési rendellenesség. Tényleg remélem, hogy tudtam segíteni, de vissza fogok ide olvasni, hátha kiderül valami számomra is ezzel kapcsolatban. Én tényleg csak erre tudok gondolni.

Üdv

2008. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj, egy kicsit összefüggéstelen lett. Szóval nem túl extrém esetben csak egy luk van ott. Nagyon gázos eseteknél már komolyabb "sérülés" látható, de tudtommal korrigálható.
2008. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Üdv!

köszi a gyors választ, hát nem tudom, hogy az az-e amiről te írtál, egyébként az egyik haverom vette észre magán pár napja, aztán mivel neki nincs nete ezért javasoltam neki hogy majd én megkérdezem itt. ha jól emlékszem azt mondta, hogy inkább egy kis vájatra hasonlít, közel az "eredetihez" és valamivel kisebb...

2008. jún. 13. 21:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan nekem is van. És nekem szokott fájni egyébként. Megmondom őszintén még sosem voltam olyan bátor, hogy orvostól megkérdezzem, de egyszer-kétszer láttam ilyet csecsemőn, és arra mondták, hogy egy nagyon enyhe fokó nyitott gerincűség. Nem a nagyon komoly fajta, főleg, hogy az a hát alján van, nem közel a végbélhez. Megnyugtatom a haverodat, hogy én már leéltem így 27 évet, és kihordtam, megszültem két hatalmas bébit, úgyhogy gondot nem okoz. Azon kívül, hogy tud fájni :o(
2008. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na ez megint én voltam egyébként. A második, meg a harmadik, meg a negyedik :o)
2008. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
okés köszi, akkor holnap el is újságolom neki a jó hírt ^^
2008. jún. 13. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :o)
2008. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán normális jelenség. Lehet, hogy később kialakult fisszúra. Csak meg kéne mutatni egy proktológus szakorvosnak.
2010. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!