Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomo a mellemben mi lehet ez?

Csomo a mellemben mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma delutan vettem eszre hogy a mellem es a honaljam kozott de a mellemhez kozelebb van egy csomo amit ha megnyomok elegge faj ma egesznap ereztem mintha szurna es viszketne de azthittem csak egy csipes aztan megneztem es csomo

Kozepes meretu el kulonitheto de eleg kemeny mintha gomb alakja lenne

A mellbimbomnal is a bor kicsit furcsa mintha vastagabb lenne de lehet ez csak most tunt fel

Van egy 21 honapos kislanyom 6 honapos koraig szoptattam csak utana sajnos mar nem tudtam ..

meg a terhessegem elott voltam mell ultrahangon mert akkor a masik mellemben ereztem csomot de az nem fajt es akkor szerencsere csak egy zsircsomo volt

Egyebkent most jelenleg menstrualok tegnap ota

Szerintetek mi lehet ez en egyszerre mellrakra gontoltam nagyon megijedtem!!!



2018. okt. 17. 23:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De en rettentoen felek csak arra tudok gondolni hogy biztosan mellrak es meghalok aludni sem birok szornyu !! :(
2018. okt. 18. 17:55
 12/24 Ypszilon1980 ***** válasza:

Teljesen jogos és ésszerű neked az ultrahang elsőnek. Majd, ha meglesz az eredmény, akkor többet tudunk, ha cysta, akkor az ott kiderül, ultrahanggal az jól látható és jellegzetes képe van, zsírcsomó is kimutatható vele.

Mennyi idős vagy?

2018. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

21 eves vagyok de a haziorvosnak most visszaszoltam mert egyre jobban faj mar mintha nagyobb is lenne es bepirosodott

Most a sebeszetre kuldott mert azthiszi valami talyog vagy mi...

2018. okt. 19. 08:33
 14/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem jó hír.
2018. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Voltam sebészeten ahonnan átküldtek ultrahangra ott azt mondtak valószínűleg gyulladás vettek le belőle mintát elkuldtek és 8an jön meg az eredmény addig szednem kell antibiotikumot és jegelnem kell

Kérdeztem hogy nem e daganat azt mondta nem annak néz ki inkább gyulladasnak de 8an vissza kell mennem meg nézik és az eredmény is megjön 29en pedig a sebészetre kell mennem vissza

Ha addig rosszabbodik akkor előbb


Nagyon félek :(

2018. okt. 19. 10:47
 16/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nyílván előre biztosat nem tud mondani, de azért tudják, hogy kb. mi lehet. Ne aggódj, nem lesz gond, amúgy meg ha kisebbedik addig is, akkor nem lehet daganat egyáltalán, mert az jegelésre nem múlik el.
2018. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Leirom mi van a leleten hatha valaki jobban ert hozza...


Fizikalis vizsgalat: a bal emlo kulso-felso negyedben mobilis resistentia van, felette a bor kisse hyperaemias.


Emlo UH vizsgalat: a bal emloben tapinthato resistentiának megfeleloen kb 1 cm atm. Kerekded echoszegeny keplet van, melybol aspiratio tortent. Tormelekes anyagot nyertunk, keneteket keszitettunk.

Az axillakban nem kulonitheto el pathologias nyirokcsomo.


Velemeny: a bal emloben gyulladasos elvaltozas gyanuja.


Ha valaki ezt erti mire szamithatok? Lehet ez daganat?

Tudom igy nemlehet pontosat mondani de 8.ig megorulok....

2018. okt. 19. 12:52
 18/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez is daganat, de nem az amire te gondolsz, tehát nem rák vagy ilyesmi. Gyulladt szövet van ott valami miatt, ezt nem tudom mitől alakulhat ki, de sok nőnek van ilyen gondja és ezek sokszor ártalmatlan dologok, nyirokcsomók meg nem dúzzadtak, ez jó jel. Persze ezt is kezelni kell, csináld addig, amit az orvos javasolt és meglátod, hogy rendben lesz.
2018. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy valaszolsz nagyon kedves vagy! :)

Biztos hogy ez nem lehet rák?

Es az van oda irva hogy tormelekes anyag van benne ez mit jelenthet?

2018. okt. 19. 15:21
 20/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
Erre csak tippelni tudom azt, hogy a mintavételnél maga a minta nem egy egybefüggő valami, hanem szétesik, semmi jelentősége amúgy, csak minden apró dolgot leírnak.
2018. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!