Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomo a mellemben mi lehet ez?

Csomo a mellemben mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma delutan vettem eszre hogy a mellem es a honaljam kozott de a mellemhez kozelebb van egy csomo amit ha megnyomok elegge faj ma egesznap ereztem mintha szurna es viszketne de azthittem csak egy csipes aztan megneztem es csomo

Kozepes meretu el kulonitheto de eleg kemeny mintha gomb alakja lenne

A mellbimbomnal is a bor kicsit furcsa mintha vastagabb lenne de lehet ez csak most tunt fel

Van egy 21 honapos kislanyom 6 honapos koraig szoptattam csak utana sajnos mar nem tudtam ..

meg a terhessegem elott voltam mell ultrahangon mert akkor a masik mellemben ereztem csomot de az nem fajt es akkor szerencsere csak egy zsircsomo volt

Egyebkent most jelenleg menstrualok tegnap ota

Szerintetek mi lehet ez en egyszerre mellrakra gontoltam nagyon megijedtem!!!



2018. okt. 17. 23:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem unjátok még? Szeptember elsején elindult ez a hülye lavina, azóta mindenkinek csomó van a mellében? Szeptember óta megdőlt az éves átlag...
2018. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Hat sajnos nekem csomo van igen a mellemben es nagyon faj es borzasztoan felek mert nagyon fiatal vagyok es van egy kislanyom akit nagyon szeretek .. es nem nem unom mert mast nemtudok egesznap csak sirni igyhogy az ilyen kommentek inkbb most hagyjanak mert eleg egy rossz szo es meg rosszabb a kedvem ..


Egyebkent hogy erted azt hogy egYbefuggo valami? A raknal egbefuggo valami van benne? Vagy egyaltalan a rakos daganatban mi van ? Nem ertem ezt a tormelekes dolgot... semmit sem ertek igazabol azt sem hogy egyik naprol a masikra oda nyultam a mellemhez es ereztem a csomot elotte nemis fajt semmi.. miota eszrevettem azota faj csak... es a mellbimbomnal pedig a bor olyan mintha viz lenne alatta vagy nemis tudom elmagyarazni... mas nincs a fejemnben csak az hogy rakos vagyok ilyen fiatalon semmihez sincs kedvem

2018. okt. 19. 17:14
 23/24 Ypszilon1980 ***** válasza:

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy a szövettörmelék az sejtek csoportja, vagy leváló szövetek, nem kell ezzel neked foglalkoznod, ez nem jelent semmit, csak az eljárás ilyen.

Biopsziát nem csak daganatból vesznek. Lehet egy cysta is rosszindulatú, vagy egy gyulladás is, de az azért rosszindulatú, mert fájdalmat okoz, nem azért mert rákos daganat.

Azért érzed így tapintásra, mert a gyulladás az szövetek közötti folyadék, várjál már pár napot vele...

2018. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Gyulladasos nyirokcsomo jott vissza a citologiaval tobb nyirokcsomom is megnagyobodott most ujra szedek antibiotikumot valami bakterialis gyulladasom van

Annyira megnyugodtam :)

2018. nov. 8. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!