Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt valaki, akinek volt...

Shyzx24 kérdése:

Van itt valaki, akinek volt már hasnyàlmirigy gyulladása? Mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
Par napja eszrevettem h borzasztoan gorcsol a hasam inkabb fajdalom , de egy 10 masodpercen belul el is mulik , idokozonkent jon elo eles fajdalom , olvasgattam rola , de lehet egyenekkent mas es mas tunetek vannak ! Kivancsi lennek hogy akinek volt , mik voltak a panaszok?! Koszonom

2018. okt. 20. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Halálos betegség lehet, úgyhogy ne diagnosztizálgasd magadat, hanem ha tényleg fáj valami, menj orvoshoz! Eleve minek vártad meg a szombatot, a hosszú hétvégét, ha már napok óta fáj? Persze az is lehet, hogy egyáltalán nem az a baj, csak valami nagyon triviális, de akkor is: ha nem vagy orvos, bízd egy orvosra, hogy eldöntse!
2018. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azert van kulonbseg a kettokozt , nem azt irtam h allando a fajdalom hanem h idokent , tehat .. ertem en h jot akarsz csak gondoltam megkerdem ha nem valtozik valoszinu h elmegyek :)
2018. okt. 20. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg addig ne idegesítsd magad éppen pont a hasnyálmiriggyel... És jobbulást!
2018. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod :) valak mas esetleg meg? Akinek van ilyen tapasztalata vagy volt?
2018. okt. 20. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Övszerű hasi fájdalom, ami borzasztóan erős.... hányás.. ilyesmik.
2018. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!