Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kétségbe vagyok esve körülbelü...

Kétségbe vagyok esve körülbelül 1 éve dohányzok és nem tudom hogy attól van-e ez?

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok Hiaba vagyok nyugodt hirtelen elkezd egyre gyorsabban dobogni a szivem és elkezd besipolni a fülem es elkezdek szédülni és elhomalyosodik minden és ez kb 30 másodpercig tart, es olyan 2 honaponta van ez, rendszeresen sportolok, mitől lehet ez? Nagyon izgulok

2018. okt. 20. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj orvoshoz minél hamarabb. Ennek több oka is lehet, viszont a dohányzás káros mellékhatásai általában 1 év-nél jóval később alakulnak ki. A te problémád a neurológiai-tól a kardiológiai-ig terjedhet de az is lehet, hogy valami pszichés dolog okozza. Először mindenképpen menj el háziorvos-hoz aki majd megmondja, hogy merre tovább. És ha érdekel a véleményem próbálj meg le szokni a dohányzásról mert ugyan valószínűleg még nem tett benned nagy kárt de ha így folytatod akár még ez máshogy is alakulhat, ráadásul büdös és drága is. Hidd el nekem nem cseszegetni akarlak ezzel, hanem csak segíteni :).
2018. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neurológushoz kérj beutalót! Gondolom fognak csinálni koponya MR vizsgálatot. Kardiológushoz is jelentkezz be! Szokj le a dohányzásról, mert erős méreg, és úgy látszik a te idegrendszered nem tolerálja.
2018. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Minnél hamarabb elmegyek orvoshoz és leteszem a cigit.
2018. okt. 20. 23:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha még valakinek van valami tanácsa, annak várom a válaszát
2018. okt. 20. 23:52
 5/5 anonim válasza:
Szia, minél hamarabb tedd le a cigit, olvass utanna, mik lehetnek a cici, mellékhatásai! Érszűkület, stb... Igaz még korai lenne, de minden ember más és más!
2018. okt. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!