Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Üdv. Körülbelül 1 hónap + 4...

Üdv. Körülbelül 1 hónap + 4 nap múlva leszek 13 éves. Nem dohányzok, sose volt kezemben se drog, se alkohol és még nem voltam "úgy" nővel. Akkor én jó vagyok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
én meg 16 is elmúltam és én sem dohányzok, sose volt kezemben se drog, se alkohol és még nem voltam "úgy" nővel. Akkor én extra jó vagyok? amúgy ja jó vagy csak maradj is így! ;)
2013. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pfff még jó hogy nem volt a kezedben drog 13 évesen... kis seeggarcú vagy még.


Ki is tépném a karod a helyéről az apád helyében, ha ilyen a tudomásomra jutna.

2013. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előttem szóló! ez már milyen: seggarcú XD
2013. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
vége már a mesének a minimaxon :D?
2013. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
(Ezt az 1. válaszolónak küldöm)Így is szeretnék maradni,csak nem írtam ki... :)
2013. aug. 9. 22:44
 6/9 A kérdező kommentje:
És amúgy azért írtam ezt ki,mert a 2012-es és a 2013-as évek alatt több ezer ilyet hallottam,hogy 12 évesnek született gyereke,blablabla...Ma is olvastam egy olyat,hogy már nem büntetik azt ha 12 évesek is csinálják azt a bizonyos "dolgot"...Ekkora hülyeséget eddig még nem hallottam!
2013. aug. 9. 23:02
 7/9 anonim válasza:
12 évesen? Én is olvastam.. Ilyen hülye törvényt.. Mellesleg igen,jó vagy,mindenkinek ilyennek kellene lennie.. Csak hát a mai világban sajnos kevesen ilyenek.
2013. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cli_hlt ***** válasza:

Nem vagy.


Pontosabban csak ettől nem leszel. ;)


Az, hogy mennyire vagy jó ember, főleg attól függ, hogy hogyan viselkedsz másokkal, mennyire vagy empatikus, segítókész, stb. tudod, olyan "jó fej". ;)


Az jó dolog, hogy nem dohányzol, meg nem használsz kábítószereket, és valószínűleg azt is jól teszed, hogy nem sietteted minden áron az első szexuális együttlétet.


A dohányzás, főleg a cigarettázás igen káros dolog, az élvezeti értékéhez képest az okozott kár igen nagy, és könnyű rászokni. Hosszú távon nagyon nem éri meg, jobb el sem kezdeni.


A kábítószerek egy része tényleg komoly rombolást tud végezni, pláne ha mértéktelenül és/vagy a hatások és mellékhatások ismerete nélkóül fogyasztják, vagy szennyezet szereket tolnak magukba az emberkék.


Lehet, hogy hallottad, hogy a kannabisz (fű ugyebár) nem (olyan) veszélyes. Ennek van igazságtartalma, de semmiképp nem azt jelenti, hogy ész nélkül lehet fogyasztani. Pláne nem fiatalon. A kannabisz előhozhat bizonyos mentális problémákat, és ennek a te korodban nagyobb az esélye. Még ha késztetést is érzel a kipróbálásra, akkor is azt javaslom, hogy halaszd későbbre a döntést, mondjuk úgy 18-20 éves korod utánra.


A szex is jobb és biztonságosabb lesz, ha többet tudsz róla, és olyan valakivel teszed, aki maga is érettebb.


Azt javaslom, hogy érdeklődj és tájékozódj nyugodtan, ez teljesen normális, sőt, kívánatos.

2013. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nem ettől leszel,jobb vagy rosszabb. ha pl:13 évesen lettél már volna"úgy" nővel is lehetnél jó ember
2013. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!