Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez elég ok az otthonmaradásra?

Ez elég ok az otthonmaradásra?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban nagyon fázott a lábam mondig jéghideg volt,és ma még úsztam is korán reggel utánna mentem hidegbe.

És reggel amikor nyújtózkodni akartam iszonyatosan benyilalt ah alhasam, utánna járásnál is,volt hogy nem tudtam normálisan járni. Vizeléssel egyenlőre nincs gond,bár nem sokat iszok ughogy ritkan megyek wcre.

Ez elég ok hogy orvoshoz menjek?



2018. okt. 24. 19:33
 1/5 anonim válasza:
Szia . Biztos át vagy fázva jó meleg víz és egy forró tea jót tesz . Otholmaradás is lehetséges legalább nem fogsz jobban átfázni és C vitamint is szedhetsz rá egy keveset.
2018. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem olybá tűnik, hogy te otthon akarsz maradni. A fogalmazásod alapján inkább úgy tűnik, hogy szeretnél nem menni suliba, és kivenni pár nap szabit.


A kérdésedre a válasz, ha igazán akar menni valaki suliba, ezzel simán bemegy. Ha valaki kerülni akarja a sulit, otthon marad. Ez már habitusfüggő.

2018. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért merült fel a kérdés mert említettem az egyik barátomnak, es mondta hogyha ilyen beteg vagyok miért megyek be szb..

Csak nem akarok lógosnak tűnni, és mondvacsinált okkal elmenni orvoshoz,ezért kérdeztem meg egyenesen hogy van e értelme elmenni.

2018. okt. 24. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Menstruációkor a nőknek napokon keresztül görcsökhet az alhasa, mégse marad otthon minden nő ilyenkor :D nyilván az más ha felfázol, akkor eleve a közérzeted is rossz, iszonyatosan fáj ha pisilsz na meg azt is nehezen lehetne megoldani hogy ötpercenként a mosdóba fuss, de sima alhasi fájdalommal szerintem nem kellene otthon maradni. Pláne hogy most jön a tél és lehet hogy sokkal rosszabbul is leszel amivel viszont már otthon kell maradni és akkor meg már sokat hiányzol a suliból vay a munkahelyről.
2018. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De fel vagyok fázva😂

Tudom milyen érzés, azért is momdtam ah előzményeket

arra tudok gondolni hogy kezdődő stádiumban van,ezért fáj és szúr simán.

Jah és lány vagyok,a mensi szokott fájno de nem annyira mint ez, azzal tesizni is tudok, ezzel meg jó ha járni

2018. okt. 24. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!