Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kopaszodok 21 évesen?

Miért kopaszodok 21 évesen?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam elegedett a hajammal.

Azonban az utobbi idoben rohamosan elkezdett ritkulni előlről, leginkabb két oldalt 'u'alakban hatrafele, es mar latni a fejboromet is.


Alapbol mindig ilyen hulye hajvonalam volt, de csak eppenhogy latszott.


Most azonban nagyon sulyos az eset szerintem. Amugy is magas a homlokom.


Mit lehet tenni ami hasznal is és nem megy rá a gatyám.


Amúgy pszichés problemakkal kuzdok. Amiknek fizikai fajdalmakban is van eredmenye tobb mint 4 honapja. Lehet hogy emiatt indult meg megjobban?


Hajbeultetes? Vitaminok? Sampon? Hajszesz?


Valaki akinek sikerult barmit elerni?



2018. okt. 31. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban a pszichés problémákra koncentrálj, az lehet legfőbb oka. Közben pedig gondold végig hogy családodban, szüleid, stb.. mikor kezdtek el kopaszodni, lehet családi vonás is. De amíg pszichés gondjaid vannak, szerintem minden testi probléma jelentkezhet
2018. okt. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert ha a farktollaid is kihullanak nem fogsz tudni repülni
2018. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm 1-es:

a pszichés okok hellyel közzel kezelve vannak...

De én a fizikai okokat is fontosnak gondolom, mert nem hiszem hogy csakis kizárólag a pszichés dolgok miatt kopaszdok 21 évesen.


Igen, apának ilyen a hajvonala hogy fent 2 oldalt u alakban hátrébb van, azonban ő 52 éves és szinte egy szinten vagyunk....


borzalmasan aggaszt ... utálom látni magam tükörben, képeken..


valamiféle fizikai orvoslás esetleg?

2018. okt. 31. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el vitaminokat szedni, és speciális sampont használni.
2018. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A vitaminok és sampon, mindenképpen jó ötlet, valamint az hogy ne útáld magadat. Mert ha így teszel, használhatsz bármit, csak rontani fog a dologon.

Inkább higgy abban hogy meg tudsz változni jó irányban, és hogy a szerek is segíteni fognak. Ha utálod, nem tiszteled magadat, akkor nem számíthatsz javulásra semmiképp. Próbáld meg elfogadni hogy MOST ez van, nézz a szituációval farkasszemet ítélet nélkül, és hidd el hogy ez jó irányba fog megváltozni ;)

2018. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek.


Tudnátok konkrét terméket/termékeket javasolni, amik tényleg működnek, bizonyított hatásuk van?

2018. okt. 31. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alpecin koffein hajszesz nekem nagyon bejött, és a bánfi is. Fontos mint mondták is, a sok vitamin. B, A, C, vas, jód, sokféle ásványi anyag van ami fontos, ezeknek könnyen utána tudsz olvasni. És talán ami a legfontosabb. No stressz!
2018. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!