Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjszakánként mitől lehet...

Éjszakánként mitől lehet rossz a gyomrom?

Figyelt kérdés

4 óra körül szoktam felkelni, és úgy szoktam érezni, mintha "nehéz" lenne a gyomrom, mintha egy nagy súly lenne benne, kemény lenne, mintha nyomna belülről valami. Akkor is, ha alig eszek, most pl. diétázok mert rossz volt a gyomrom, de még így is ugyanúgy előfordul.


Van, hogy napközben semmi gond, de éjszaka jön elő hogy felkelek 3-4 óra között és ezt érzem, és nagyon kellemetlen mert általában nem tudok elaludni miatta és fáradt vagyok. Háton szoktam aludni, hason feküdni meg egyáltalán nem tudok kb, de minden módon rossz ilyenkor.



2018. nov. 1. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Es ilyenkor van szekleted is reggel? Milyen a szekleted? Mennyi idonkent szoktal wc-re menni?
2018. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Általában van széklet reggel, de nem mindig.

Az esetek nagy részében rendes széklet (barna, hosszú), de van olyan is, hogy csak nagyon kis részek jönnek ki egymás után többször.


Meg sokszor úgy érzem, hogy mennem kell wc-re, de aztán mégsem jön semmi, ritkán, de az is előfordul hogy egy teljes napig nem tudok menni, csak másnap, és ilyenkor általában elég rossz a gyomrom.

2018. nov. 1. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez emesztesi problema. Menj vele h.o. hoz!
2018. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!