Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakánként szinte óránként...

Éjszakánként szinte óránként mennem kell pisilni, ráadásul rossz alvó is vagyok, így szinte az egész éjszakát ébren töltöm. Esetleg van valami praktikátok, hogy éjjelente ne kelljen felkelni?

Figyelt kérdés
Már teljesen kivagyok, még csak a 17.hétben járok, de hulla fáradt vagyok minden nap. Mivel még dolgozom, ez így elég megterhelő. Esténként 6 után már nem is iszom semmit, nem tudom honnét jön belőlem ki ennyi "víz". Napközben is szinte félóránként pisilni járok, de akkor ugye nem annyira zavaró. Más is van így?
2009. jún. 17. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye meg van adva,hogy a kismamának mennyi folyadékot kell inni.Én úgy csinálom,hogy ennek a folyadékmennyiségnek a nagy részét a délelőtt folyamán iszom meg,este lefekvés előtt nemigen iszom.Nem is kelek fel esténként még most sem pisilni.Mindig van az éjjeliszekrényemen egy pohár innivaló,ha szomjas lennék,én inkább inni kelek fel,persze csak egy korty.

Este ha iszol meleg tejet,vagy kamillateát,az segíthet aludni.


33 hetes kismami

2009. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is az elejétöl fogva sokat járok pisilni,de már megszoktam. Szinte fel sem ébredek rá,ha kimegyek. =) Az elején nekem is nagyon fárasztó volt,de én hamar elvonultam táppénzre szerencsére. Ez ellen nem nagyon tudsz szerintem mit tenni,föleg ha már 6 után nem is iszol,akkor meg föleg nem...a langyos tejet megpróbálhatod,de attól is csak többet fogsz pisilni. Ez ezzel jár.
2009. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még mert pisilni jársz vissza kell tudnod aludni,ha nem lenne valami alvásproblémád.

11 hetes kismama vagyok.Az első hetekben 2 óránként jártam a wc-re,de félálomban és ahogy visszaértem az ágyhoz már aludtam is.


Viszont első szülésem után szenvedtem álmatlanságban.

Na akkor én is csak nehezen aludtam vissza.Kikészített,mert mire visszaaludtam végre,máris valami zajra felébredtem és kezdhettem elölről.

Füldugó használata bevált és a citromfű+kamilla+orbáncfű tea keveréke.

Na meg a vitaminpótlás.

2009. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!