Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfekély vagy komolyabb?

Gyomorfekély vagy komolyabb?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja fáj a jobb lapockámnál egy ponton, voltam dokinal izomgyulladast állapított meg, köze nincs hozzá szerintem. 4x mentem vissza kaptam egy erős savlekotott, egy mellkas röntgen beutalót és ennyi. Minden reggel úgy kelek fel, hogy fáj amikor nagyobb falat kaját nyelek le érzem ahogyan végig megy a kaja a nyelőcsövemben és azon a ponton eléggé bele fájdul. Büfögésnél is érzem, akkor nagyon nyomja azt a pontot. Savam rengeteg van, voltam 1 éve gyomortükrözésen de semmi. Most próbálok kicsikarni a dokitól egy hasi uh-t mert ugy igazan letudja egy szar gyogyszervaltassal az egészet.
2018. nov. 7. 07:37
 1/1 anonim válasza:

A kérdésből kiidnulva: a gyomor fekély sem kisdolog!

A dokid a leírtak szerint tipikus "majd ha lesz rosszabb is" típus, akinek akármit mondasz mi a bajod, le se sz@rja, mert "nem elég komoly a baj".

Mindenféleképpen keress fel egy magándokit! Gasztroenterológia, urológia, nőgyógyász (ha nő vagy), neurológia - mind mind köze lehet ehhez!

Sajnos maszekon nagyon kevés dolog elintézhető, válts háziorvost és járj el magánúton. Sajnos végig kell járnom egy utat, ami az orvostól orvosig kategória. Lehet ez nyögvenyelősen hangzik, de inkább küldjenek el száz helyre, mint várják a csodát vagy a rosszabb helyzetet!

2018. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!