Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tovább ebből?

Hogyan tovább ebből?

Figyelt kérdés
Több mint 15 éve vagyok mentális beteg.Kényszerbetegség,szociális fóbia,bipoláris zavar.a kényszerekkel kezdődött,aztán jött a szocfóbia és a kemény depresszió.Éreztem,hogy nem vagyok olyan már fiatalon,mint a többiek,csak nem tudtam miért. Kaptam gyógyszereket a mély depressziónál és kényszereknél és segített,de kb 1 éve kiderült,hogy bipoláris depresszióm van.Igaz nem mániás,hanem hipomániás,kevert tünetekkel.Egész nap váltakozik a hangulatom.dolgozni sem megyek,mert szorongok társaságba a szoc fóbia miatt. Viszont itthon vagyok egyedül,mert a párom dolgozik.Így se jó ,mert sokat agyalok,meg úgyse,ha dolgozok.Kérem csak olyanok írjanak akik voltak,vagy vannak hasonlóban.Nem kérek a lusta vagy meg hasonló ostoba dumákból.
2018. nov. 12. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2018. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!