Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázás után volt már valaki...

Felfázás után volt már valaki úgy, hogy a vizelési inger megmaradt? Illetve húgycsőfájdalom?

Figyelt kérdés
Fel voltam fázva, kaptam egy egy hetes nitrofurantoin kúrát. A csípő érzés elmúlt, semmilyen egyéb panaszom nincs, csak a megmaradó vizelési inger, illetve pici hugycsófájdalom. Nem állandó, csak néha belenyilal. Valakinek hasonló tapasztalat? Megoldás? A tenyesztesem gombara is es bacira is steril.

2018. nov. 15. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Rowatinex kapszula segíteni szokott. Vény nélkül kapható. Sok folyadékot kell inni. Lehetőleg kávét, alkoholt kerülni kell amíg van panasz.
2018. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Én fél éve küzdök hasonló panaszokkal, sajnos sehol nem találnak semmit, nekem mégis fájdalmam van. Érdekelne hogy neked lett valami fejlemény?
2020. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Az urológushoz kell elmenni ott van egy speciális WC ami méri az izmok összehúzódásait meg stb. Nekem ott derült ki a probléma ugyan ezen a tüneteim voltak. Kiderült hogy az hólyag izma és fala nm működik együtt ezért kell mindig pisilnem. Már 2 hete szedek rá gyógyszert és viszonylag jól vagyok . Nekem is majdnem egy év kellett mire úgy döntöttem hogy ki vizsgáltatom. Ha valakinek hasonló panasza van menjen el ne várja a csodát! Így nm lehet rendes életet élni!
2020. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!