Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hány éves kortól mutatható ki...

Hány éves kortól mutatható ki az inzulinrezisztencia és a pajzsmirigy túlműködés vagy alúlműködés?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok mert valaki azt mondta ,hogy neki 14 éves korakor diagnosztizálták de valaki meg azt mondja ,hogy csak 18 év felett tudják megmondani.

2018. nov. 19. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a valaki elég nagy hülyeségeket beszél. Ennek a korhoz semmi köze, vagy magas a TSH-d vagy nem, nem fog az rejtőzködni a 18. szülinapodig. Kimutatható természetesen, engem pl 15 évesen diagnosztizáltak pajzsmirigy alulműködéssel.
2018. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen életkorkorlátról csak a laktóz- és gluténérzékenység kapcsán hallottam, azok tesztjei három éves kor alatt nem túl pontosak.
2018. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! De ha más még tudna valamit írni az jó lenne. Én tej és glutén érzékeny is vagyok.
2018. nov. 21. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem számít az sem ilyen szempontból, kimutatható mindkét betegség. Háziorvostól kérj beutalót endokrinológiára, ott majd elküldenek vérvételre és kiderül
2018. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!