Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tünetekkel jár a...

Milyen tünetekkel jár a vesekő, vesemedence gyulladás és társai?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon fáj a hasam alsó része, de nem a méhem és fáj hátul a derekam feletti rész, ami kicsit még az oldalához tartozik, talán a vesék körül. Rengeteget járok pisilni és nagyon sokat egyszerre.

Múltkor gyűjtöttem vizeletet egy edénybe más okból és fél órával később vastag ürülék rakódott az edény aljára, vagyis kitette a pisi felét.

Voltam vizsgálaton, vizeletet is nézték. Ott is az edényben látszódott, hogy tele van üledékkel. Az eredmény az volt, hogy genny és vér található a vizeletemben.



Az lenne e kérdés, hogy volt valakinek hasonló?

Vesebaj lehet vagy egyszerű húgyúti betegség?


Köszi előre

30/N



2018. nov. 22. 22:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mostanában sűrűn érzem lázasnak magam. Szobahőmérsékletben, 25°ban is vacogok, ez előfordul napi szinten legalább kétszer. 37,5-39° között mutat a lázmérő
2018. nov. 22. 22:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Vesemedence, vagy húgyhólyaggyulladás.
2018. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!