Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fej-nyak sugárkezelés későbbi...

Fej-nyak sugárkezelés későbbi tünetei mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Nemrég műtötték a pajzsmirigyem daganat miatt, aztán sugárkezelést kaptam, ennek már 2 hónapja vége. Azonban mostanában észrevettem, hogy a nyakamon a bőr a vágás felett a szokásosnál jobban megereszkedett (60 felé járok, szóval azért nem volt előtte sem olyan feszes a nyakam ), a bőr alatt mégis mintha kemény lenne, olyan mintha puffadna, én ödémára gyanakszom. Volt másnak is ilyen tapasztalata esetleg? Január 14-én megyek a kezelőorvosomhoz, de aggaszt ez a tünet.

2018. dec. 3. 08:50
 1/1 anonim válasza:
Én mikor sugárkezelést kaptam azt mondták, hogy “égésen” kívül nem nagyon szokott lenni semmilyen következmény, bár én fiatalabb vagyok. Szerintem nincs semmilyen baj, ne aggódj, már nem messze van a dátum, addig pedig kitartás :)
2018. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!