Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sajat magam tettem panikbetegg...

Sajat magam tettem panikbetegge vagy komolyabb a dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez ugy kezdodott,hogy en tudataba voltam hogyha valaki szivrohamot kap akkor bezsibbad a keze, egyszer elaludni keszultem es bezsibbadt, egybol arra gondoltam.. nagyon beszartam egesz este nem aludtam, majd kezdotott utana,hogy elalvaskor ugy ereztem hogy megall a szivem (kihagyott igazabol csak) es felriadtam panik szeruen, majd napokkal kesobb ugy ereztem szur a szivemnel, csaladorvos beutalt kardiologiara, ott a szivemmel mindent rendbe talaltak ultrahangon, ekgn egy minimalis ritmustalansag volt neha de az orvos aztmondta ideg alapu es nem komoly, ne idegeskedjek. De azota eszem magam folyton erre gondolok,hogy mi lesz ha meghalok, meg fiatal vagyok, 17 eves.. Ha aztmondtak minden oke is idegeskedek.. Szerintetek is sajat magamnak csinaltam a bajt es elkene engedjem?


17F


2018. dec. 5. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen saját magad állapotán rontasz. Nem lesz semmi bajod, ha kivizsgáltak.
2018. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engedd el! Talán nem súlyosbodik a pánikbetegséged.
2018. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor megpróbálok változtatni.
2018. dec. 5. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!