Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor érdemes elmenni STD...

Mikor érdemes elmenni STD vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Augusztus elején volt egy meggondolatlan szexuális együttlétem. El szeretnék menni egy komplex STD vizsgálatra, ahol az összes nemi betegséget kivizsgálják. Mikor lenne érdemes elmennem?

Ide szeretnék elmenni: [link]

Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban?



2018. dec. 6. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

"El szeretnék menni egy komplex STD vizsgálatra, ahol az összes nemi betegséget kivizsgálják. Mikor lenne érdemes elmennem?"

Hogyhogy mikor? Egyébként ennyi erővel már rákattinthattál volna az Elérhetőségek linkre, és megkérdezhetted volna közvetlenül tőlük, hogy tuti választ kapj, ne csak csomó laikus találgatását itt.

2018. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezek szerint nem te vagy az emberem :D ezeknél a betegségeknél van lappangási idő, ami előtt nem nagyon érdemes elmenni. azért kösz :)
2018. dec. 6. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
3 hónap után már bármit ki lehet mutatni...
2018. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Így van, lány vagy 20 éves?
2018. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, 20 éves lány vagyok. miért?
2018. dec. 6. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Vagy csak ráhibáztam vagy kamu :D Mostmár érdekel :D

Kivel szexeltél fehér emberrel?

2018. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell három hónapot várni. 2018 van a leghosszabb lappangási idő 6 hét. Utána bátran mehetsz és nyugodtan kérdezd meg tőlük ne ilyen "3 hónapos" laikusokra hallgass. Nehogy 3 hónapot várj.
2018. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!