Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nagyon rossz lett a...

Akinek nagyon rossz lett a genetikei vervetel,1:50 vagy annal is rosszabb eredmeny. Bebizonyosodott, hogy tenylegesen beteg a baba?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnél ilyesmi eredmény lett, és a tarkóredő is majdnem 4 mm volt. Mégis egészséges kisfia lett, aki már 6 éves.
2018. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 babyboom567 ***** válasza:
100%
Az én ismerősömnek 1:6-hoz volt, meg magas tarkóredő, és ciszták voltak a baba agyába, veséjében,mondták neki, hogy készüljön fel mert az amniocentézis csak protokoll az abortuszhoz olyan rossz az eredmény.Egészséges kisfiú,lassan iskolás.
2018. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Az orvosi diagnózis nagyon gyakran téves, és a sérülés lehet, hogy nagyon minimális. A genetikai öröklődési vizsgálatokon alapuló abortuszok kétharmad része olyan babákat pusztít el, akik egyáltalán nem sérültek. Több egészséges babát ölnek meg, mint amennyi sérültet! A mai modern egészségügyben már nagyon sok sérülést korrigálni lehet, mint például a nyúlszájat.


Egy ilyen kisgyermek édesanyja a következőt írta: "


"Milyen társadalomban élünk, ha már egy ilyen apró arcdeformitás is, amit műtéttel könnyen korrigálnak, olyan rendellenesnek mondott, hogy abortuszra ítéli a gyermeket miatta?"


A fogyatékos gyermekek leggyakrabban boldog gyermekek. Mindig drágák és általában szeretnek élni. Fontos tény, hogy


egyetlen értelmi fogyatékos gyermekek szülei által létesített szervezet sem szorgalmazta még az abortuszt.


A fogyatékos gyermekek nem szociális terhek, és az okos és normális emberek nem feltétlenül szociális juttatások.

2018. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kislanyomnal 1:50-hez volt. Teljesen kikeszültem, ment a hasam, beutaltak szent laszloba mert kiszaradtam, aztan anyosom kifizette a 250 vagy hany ezret egy tranquility tesztert, nem volt semni baja.... de mire ez kiderült tönkrementem ebbe, cukorbeteg lettem (terhessegi) aztan emiatt keszultem ki, vegigsirtam a terhesseget... aszthma rohamot kaptam a vegen.... 32 hetes voltam ki akartak venni, de kihuztam, 36 heten inzulint kaptam es 38 heten megszuletett az en kislanyom! :) makkegeszseges de sirós.... nagyon sirós... en rajottem h tul keson mentem, utana terhessegemnel elobb mentem mar a küszöbön alltam 12 hetesen... mostmar a nyakiredo is jo, nincs semmi baj :) a kislanyom amugy is nagy baba volt 60cm 4200gr született a 38 heten! Meg az is lehet h el volt szamolva!
2018. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
72%
Manapság az a gyakorlat, hogy a kismamákat hatalmas stressznek teszik ki ezekkel a vizsgálatokkal.Nagyon fontos lenne a baba fejlődése szempontjából a nyugodt, békés várandósság megélése. Az orvos társadalomnak is el kellene gondolkodni azon, hogy mennyit ártanak a babának, kismamának egyaránt. Mindenfélét méregetnek és találgatnak..Nem gondolják, hogy mekkora lelki károkat okoznak. a magzat mindent átél amit az anyuka. a stresszt is.A még nem egészen kifejlődött magzati idegrendszert sem kíméli. Annak idején nálam is ismételni kellett ilyen vizsgálatot.. 2 hétig szorongtam..egészséges lett a babám
2018. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem eleg, h lehuzzak tobb tizenezres vizsgalatokkal a csaladot, de tobbszor bebizonyosodik, h fals az eredmeny es minden rendben van. Vajon van ezeknek a penzes vervizsgalatoknak letjogosultsaga? Valoban, olyan lelki karokat okoznak, ami egy eleten at vegigkiseri az anyukat es kehet, h a gyermeket is.
2018. nov. 3. 03:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha meg nem lennenek ilyen vizsgalatok, akkor meg ugye az lenne a baj?...
2018. nov. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem lenne baj, hiszen a 3. gyermekemnél is rossz eredmény jött ki, de eszemben sem volt lehúzós, fizetősre menni. Elfelejtették mondani, hogyha 1-1,5 évente szül az ember, akkor az afp 100%, hogy fals eredményt hoz. Egyébként szerencsére minden gyermekem egészséges, a rossz, halálosnak titulált eredmény mellett.
2018. nov. 5. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!