Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnál is így jelentkezett a...

Másnál is így jelentkezett a pikkelysömör?

Figyelt kérdés

Kb 14-15 éves koromban jött elő először akkor fejbőrömön a tarkóm könyékén jelent meg és a combomon 1-2 folt elocom krémmel volt kezelve.Szinte észre se lehetett venni.Ezután 20 éves koromban jött elő még egyszer akkor már több helyen de kisebb dió nagyságú foltokban amik először csak viszkettek nem volt semmi előjel folt vagy ilyesmi csak simán viszketett a bőröm nem tudtam hogy miért ezután megjelentek a "foltok" ekkor már tudtam hogy mi lesz.

Most ugyanezt az érdekes enyhén viszkető "bizsergő" dolgot érzem a bőrömön.

Másnál is így kezdődött ?

Illetve másnak se nőtt vissza rendesen a haja azokon a területeken ahol hámlott a fejbőre ?

Háziorvos nem igen mond rá semmit...elocomot írt ki legutóbb is.



2018. dec. 23. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A pikkelysömör kimondottan az, ami mindenkinél másképp jön elő, és mástól húzódik vissza, ha visszavonul.

A szteroidos kocsikenyőcsökkel hosszú távon vigyázni kell.

Próbáld ki a szoláriumot, illetve nyáron a Napot, valamint más masszákat a két szteroidos közti időszak hosszabítására.

Ez mindenkinek más és más lesz, mármint ami hat, te meg végigpróbálsz mindent, ami nem különösebben gusztustalan, drága, vagy illegális, és valami csak jó lesz - egy ideig.

Nekem például a Bionet Aktív Balzsam volt ilyen késleltető hatású általában, fejbőrre meg a Bódi-féle hajregeneráló vagy mi.

Türelem, állhatatosság - és pénz. És az eredmény ezek mellett sem garantált.

2018. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rengeteg mindent kipróbáltam csak nem írtam le.

Nekem nem olyan zavaró illetve amikor előjön elmúlik pár hónap után.Van hogy évekig semmi tünet.

Engem inkább érdekelne hogy más is tapasztalta ezeket az előjeleket amit én ?

2018. dec. 23. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Értettem a kérdést, arra válaszoltam az első félmondattal... :)

A többi a jószándékú felvilágosítás volt.

2018. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!