Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációs fájdalmaim...

Menstruációs fájdalmaim vannak gyakorlatilag második napja folyamatosan. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A hasam alja picit fájdogál mintha meg akarna jönni, és hányingerem van. Pont úgy érzem magam, mintha meg akarna jönni, de talán annál kicsit enyhébb fájdalom. Folyamatosan érzem tegnap dél óta. Ha el is múlik egy időre, újra visszatér. Nem mérhető az egész, mert nincsenek görcsök, összehúzódások benne, legalábbis külön nem mérhető.

Most 34 hetes vagyok pont.


2009. jan. 26. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

én holnap leszek 34 hetes,és tegnap este nekem is volt,már félve mentem a wc-re,nehogy valami olyat lássak,amit nem szeretnék... szerintem csak készül a méh a nagy napra! szeded a magnéziumot?

2009. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem kell tartanom tőle, hogy mostanában akar megszületni a babó?
2009. jan. 26. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

34 hetesen ugyan ezekkel a tünetekkel küzdöttem én is. Mi bementünk a klinikára egy CTG-re, de szerencsére semmit nem mutatott, és a méhszájam sem nyílt tovább. Általában terhesen nagyon fogékony vagyok a frontokra, így végül annak tudtam be.

Szedd a magnéziumot, feküdj sokat, a saját példámból eredően látod nem feltétlen jelent gondot, nyugi.

Azért figyeld magad, ha nem múlik, érdemes orvossal megnézetni. Üdv: 36 heteske

2009. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!