Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Ez valami betegség...

Segítség! Ez valami betegség lehet? (további infók lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az előbb, amikor kb 1 óra fekvés után kimentem a konyhába, a következőket 'tapasztaltam': hirtelen begörcsölt a hasam, pár pillanatra minden összemosódott, elkezdtem szédülni, úgy éreztem, hogy mindjárt kidobom a taccsot és nyomást éreztem a füleimben. Ez az egész nem tartott tovább másfél-2 percnél, de mégis aggódok, hogy valami komoly lehet a háttérben... Minden választ és segítséget előre is nagyon köszönök!

2018. dec. 30. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A egyedül vagy otthon akkor szerintem jobb ha felkeresel/felhívsz egy orvost.
2018. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van ott veled valaki? Elmúlt teljesen? Azért jobb az óvatosság, nehogy stroke legyen...

Ne maradj egyedül, valaki figyeljen rád! Ha nincs ott senki, tartsd valakivel a kapcsolatot telefonon, vagy neten. Ne zárd magadra a lakást!

Ha viszont nem múlt el, hívj ügyeletet. Ha rosszabb lett, akkor mentőt.

2018. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, vannak itthon rajtam kívül ketten is, de már teljesen elmúlt. 17 évesen is lehet stroke-ot kapni? (annyi vagyok)
2018. dec. 30. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Akárhány évesen lehet.
2018. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ittál elég folyadékot? Nem magas a vérnyomásod, vagy a pulzusod? Nem etted túl magad?
2018. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem ittam eleget... Néha szoktam máskor is (másképpen) rosszul lenni, amire vérnyomás-problémát szoktak mondani, de az összes mérésen normális értékeket kaptam.
2018. dec. 31. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!