Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetek minden hónapban...

Mitől lehetek minden hónapban beteg?

Figyelt kérdés

Sosem voltam túl beteges. De az utóbbi két évben 2-3 hetente beteg vagyok, vagy különböző vírusokat kapok el, vagy megfázok,stb. Az orvos azt mondta gyenge az immunrendszerem. Régebben szedtem Béres cseppet, de sosem segített, most minden reggel egy kanállal beveszek az Immunotrofina-bol, amit a háziorvosom ajánlott. De az sem használ semmit.


Valamit tehetek? Állhat valami betegség esetleg a háttérben? Vagy csak ennyire gyenge vagyok?


16/L



2018. dec. 29. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljes vèrkép vizsgálat.

De rengeteg minden okozhatja; stressz, rossz kajálàs, kevés folyadék, mozgáshiány, levegőhiány, poros/nedves környezet, penész stb...

2018. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem vagyok túl stresszes, az étkezésem normális, inni eleget iszok, sportoló vagyok, szóval a mozgáshiány sem nagyon jöhet szóba. Sokat vagyok levegőn, ha pedig nem modulok ki, rendszeresen szellőztetek. A ház tiszta, penész nincs sehol.

2018. dec. 29. 21:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Eszel elég gyümölcsöt mindennap?
2018. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mióta használod az Immunotrofinát?
2018. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Körülbelül másfél hónapja használom
2018. dec. 29. 22:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem adj még neki időt, másfél hónap nem biztos, hogy elegendő, plusz legyen egy vérvétel.
2018. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :)
2018. dec. 30. 15:51
 8/13 anonim ***** válasza:
na volt valami bajod ? Vérképet csináltattál ?
2019. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog lehet.
2020. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

zok

Menj el a körzeti orvosodhoz! Nem vagyok orvos, biztosat az orvos tud mondani. Ha Nem jó a körzeti orvosod lehet, hogy Ági tudsz kéredzkedni máshova.


Ötletek ..

Betegség

Valami nyavalya? Fertôzô betegség. CD vitamin És jobb lesz.


Vitaminhiány? Vérszegénység?

D, C (belsôségek-napozás, csipkebogyó és narancs) vitaminok segįthetnek. Ha vérszegény vagy folát, B12 is kellhet(spenót és belsôségek).


Baj az ételeddel?

Eszel valami újat? Mãshonnan veszed a kenyeret? Kenyérbôl érdemes figyelni hogy kovászosat vegyél (az emészthetô, amíg a bacik nélkül puffasztott nem teljesen. Vagy rizs, krumpli, tészta stb..


Étellallergia? Az elôjöhet felnôttkorodban is.


Enyhe cöliákia? Ilyen is van elméletileg.


Kevés zöldséget eszel?

+Sok zöldség(a tányér felének annak kéne lenni). Lázas nem igazán lehetsz a hiányától, de ha eszed az csak jót tesz.


Laktózérzékenység?

Körzetiorvostól tudsz beutalót kérni. Készkajában is lehet laktóz.


Étellallergia?

Arra van vizsgálat, de a te aktivitãsod nélkül nem biztos, h kiderül mire. Úgy kell, h felírod mikor érzed rosszul magad És megnézed összefüggésben van-e valamelyik ételeddel.


Alvãs

Rendszertelen idôben fekszel? Rendszertelen idôben kelsz?

Alszol legalább 7 órát?


Stressz

Nem érzed magad biztonságban?

Valami nagyon rossz dolog Érd? Valami nagyon jó? Attól is lehet. Nagy zaj van? Folyamatosan nyüzsi van körülötted?


Közösség?

Ahol vagy ott valaki mindig beteg .

2020. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!