Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Súlyos dolog lehet, vagy csak...

Súlyos dolog lehet, vagy csak szimplán láz? 16/l

Figyelt kérdés
A mai nap belázasodtam, mostanra rosszabb lett, 38.5 °C jelenleg, és nem igazán tudok tőle aludni. A torkom nem fáj, nem köhögök, az orrom nem folyik, csak a fejem fáj, de iszonyatosan, a közérzetem elég rossz és étvágyam sincs. (Ha ételre nézek/gondolok, rosszul leszek.) Valamint a bal karomban folyamatosan végighasít egy fájdalom, fentről lefelé, és a csuklómban lüktet a következő körig. Nem az a fajta vagyok, aki mindennel orvoshoz rohan, egy lázas megfázást is kiheverek iskola mellett. Holnap nem tudok orvoshoz menni, délelőttös, és javítás céljából muszáj suliba mennem. Ha péntekre nem lesz jobb, délután elmegyek. De ha csak egy kis apróság, akkor nem megyek feleslegesen, hátha itt tudja valaki a választ, mert volt vele hasonló. Tizenhat éves lány vagyok.

2019. jan. 3. 01:52
 1/6 anonim válasza:
100%

Holnap mindenképp menj orvoshoz!

Oké, van az a mondás, hogy nem kell rögtön orvoshoz szaladni, DE jobb ha megvizsgál és te is megnyugszol, ír ki gyógyszert és megmondja mi a baj. Mellesleg ha már láz van ott biztosan van baj.

2019. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A
2019. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A bal karba sugárzó fájdalmat feltétlenül említsd meg az orvosnak! (Tök mindegy hány éves vagy, haltak már meg fiatalon infarktusban.) Egyébként valószínű, hogy a láz miatt magasabb a pulzusod, és nincs semmi komoly, szóval NE pánikolj be attól, amit írtam! De! holnap semmiképpen NE menj iskolába! Az orvoshoz is ha megoldható valaki vigyen el, ne saját lábon menj!
2019. jan. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos csak lázasabb lettem, pedig vettem be gyógyszert (nurofen, nem mindig megy le tőle amúgy a lázam), és semmit nem aludtam, a tünetek ugyanazok, a kezem már nem fáj egyfolytában, csak időnként, bizonyos pózokban (ha támaszkodok rajta vagy fekszem rajta, vagy ha felemelem), vagyis szerintem akkor, amikor valami miatt nem jut bele elég vér. Sajnos a szüleimtől is nagyban függ, hogy iskolába megyek-e, vagy orvoshoz, bár soha életemben nem voltam bliccelős, és apróbb lázas betegségekkel is bementem, most valóban úgy érzem, hogy nem vagyok jól.

A válaszokat pedig nagyon szépen köszönöm!

2019. jan. 3. 04:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2019. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Voltam az orvosnál, kaptam beutalót vérvételre, gyulladásra utaló jeleket keresnek.

Szóval köszönöm szépen a segítséget!

2019. jan. 3. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!