Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik, hogy van normális...

Létezik, hogy van normális lány Hajdúszoboszlón? Aki nem a rossz fiúkra bukik? Aki hűséges, hosszú távra gondolkozik? Vannak még ilyen lányok? Csak szimplán érdekelne ez a dolog.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy normális srác is kevés van, de olyan igazságtalanság az, hogy a két nem kevés normális képviselői nehezen találnak egymásra. 25 éves srác vagyok, de inkább egyedül élek, mint sem a vagány, nagyképű, kicsapongó pláza ásza csaj típussal. Én vagyok hülye, hogy így gondolkozok?

2014. márc. 18. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hülye, csak elfogytak az olyan csajok, az összesnek az kell, hogy bunkó legyél velük, mert máskülönben nem kellesz nekik. A normális csajoknak általában már van barátjuk, aki meg olyan mint a fent leírt, arról meg ne is beszéljünk... még ha szeretnéd, se lenne náluk esélyed.
2014. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit borús hangulatodban írtad ezt.
2014. márc. 18. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:

kedves him tarsam. hidd el, fogd fel, a mai vilagba nem talalsz olyan lanyt akive vagysz, nem letezik, nincs ez nem a 1980-2000 evek.. akkor is keves volt, nem hogy most !!! :D


en csak tudom, en ebbe nottem fel, te 25 vagy en meg mondjuk 10 evvel kevesebb... en is egy normalis lanyt kerestem, aki nem olyan mint a tobbi. hat ez a rovid kis eletem soran eddig hiaba ismertem meg vagy 1000 csajt, nem volt koztuk olyan amire en gondolok meg te. itt ebbe az eletbe nem talalsz... lehetetlen talalni. add fel, keress egy olyan not akivel nem banod ha egyutt vagy, ki tudja lehet egy gyerek utan olyan lesz mint amienre vagysz.


hallotam mar olyat hogy egy mitom en mien ribi volt tini koraba a lany h nem tudna ossze szamolni menyi emberre volt, egy gyerek utan olyan csalad anya lett hogy olyan anya is ritka mint amien o (hat ha hiszed ha nem, ez allitolag apamnak egy baratjanak a huga akit le irtam, szemelyesen ismerem, hat hogy kajak olyan volt tini koraba nem tudom, de nincs okom nem elhinni)

2014. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Hihetetlen, hogy ilyen kérdések alá csak ilyen szerencsétlen hülyék írnak, mint az első kettő. Ha nem jön össze nekik valami, akkor mindig a másik a szemét, sose veletek van a gond! Kérdező áttudom érezni a problémádat nekem is volt benne részem, de egy megoldás van erre nem szabad ennyire akarni, mert mindig elfogod rontani az egészet. Tanuld meg egyedül is élvezni az életet, foglald el magad olyanokkal amikbe örömödet leled, mellé olvass sokat, járj el a barátaiddal szórakozni, ha ezek megvannak jönni fog magától. Ez a rossz fiú jó fiús dolog egy baromság, ennél sokkal komplexebb a személyiségünk, inkább a tinik vannak elfoglalva ezzel a hülyeséggel.
2014. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha lenne kivel eljárnom,azt is tenném amit írsz.
2014. ápr. 3. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Èn pl nem vagyok se pláza cica, se nagyképû.. inkàbb kicsit fèlènkebb típus, aki sokáig csak álmodozott egy normàlis barátról. Vannak mèg normàlis lànyok, de mindenkiben van jó is rossz is.. tökèleteset nem fogsz találni, de olyat talán igen, akit a hibáival együtt tudsz szeretni. Szemèly szerint gondolkoznèk hosszú tàvra is, hisz ha vkivel mûködik, akkor mièrt is legyen vège? A kèrdésedre válaszolva: nem vagy hülye. :)

Jàrj nyitott szemmel, ès fogsz talàlni normàlis lányt. A plàza csajokat meg ránézèsre felismerheted.. szóval vannak normàlis lányok (kinrmek mi a normális) :)

2014. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinek*
2014. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mostani markas ruhaba jaros 200 lajkos gyerekek nem vagany rossz fiuk, hanem "yolo" #enaztanbiztosnemvokpawa #jelizzpls csavok akiket sajnalok mert szanalmas az osszes. Biztos van ott normalis lany de ne a topribik kozt keresd, mert ok ugyanabba a kategoriaba tartoznak mint a sracok. Ha normalis lanyt akarsz, akkor a picit szegyenlosebbek kozott keresd, akiknek nincs akkora pofajuk, h az egesz teremben lehessen hallani milyen jo volt b*b*szni tegnap ejjel stb.
2016. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!