Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesemedence gyulladás. Lehet...

Vesemedence gyulladás. Lehet ebből nagy baj?

Figyelt kérdés
Szilveszter előtt éjszaka lettem először rosszul, de mivel nem volt másnap sem rendelés háziorvosomnál, vártam. Véres vizeletem volt (látható alvadt vér és gennnydarabokkal) és a fájdalom ami kísérte az ürítésekor. Szerdán lett volna először rendelés, lementem, elnéztem, és lekéstem. Aznap kínzó vesegörcseim voltak, szúrt a hátam, alhasam, járogattam egész nap vécére, közben annyit tudtam csinálni, hogy vedeltem a vizet egész nap. Csütörtökön délután megyek el a rendelésre, mert egész éjszaka megint vesegörcsöm van, sőt, már az alkarom is kiütéses, valószínűleg köze van a helyzethez. Nagyon kétségbe vagyok esve, hogy ha így elhanyagoltam, vajon lesz-e bármilyen szövődménye?! Egész éjszaka egy szemhunyásnyit nem aludtam a tudattól, és a fájdalmaktól.
2019. jan. 3. 05:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen lehet, miért nem viteted be magad az ügyeletre?
2019. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!