Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet tényleg panikroham...

Thomas994 kérdése:

Ez lehet tényleg panikroham vagy keressek tovább orvosokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan kerdesem volna, hogy kb mar lassan masfel honapja hazajottem nyaralasbol es ahogy fementem a varosba ott tort ram eloszor egy eros izzadas legszomj meg gyorsabban vert a szivem..ott kb sokaig tartot ugy mond mire megnyugodtam de azota van, hogy naponta elojon foleg amikor elmegyekotthonrol utana egyik este megint akkor gyors korhaz ott ekg stb semmi gond nem volt jo..visszamentem angliaba ott feltem neha mar egyedul is lenni ramtort foleg reggelente amikor egyedul voltam jo orvosnal teljes verkep semmi gond de csak tovabb is igy maradt most itthon elmentem orvoshoz itt pajzsmirigyre verkep ott is minden rendben volt..de valahogy itthon neha jon ram csak minimalisan foleg amikor figyelek ra es olyankor elojon megint a gyors sziv veres legszomj stb ejszaka felkeles meg mint ha nem kapnek levegot na most lassan 5 napja szedek frontint de nem akarok ra szokni szoval ez akkor tenyleg panik roham vagy kutakodjak tovabb?mert ahogy olvasgattam itt a neten lehet refluxtol is..

Bocsanat a hosszuszovegert



2019. jan. 3. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg panikroham, ha stresszes vagy, akkor biztosan az. Szedd a gyogyszert es meglatod, hogy javul-e az allapotod.
2019. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a tesztek negatívak lettek akkor valóban pszichés okai lehetnek igen
2019. jan. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!