Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emetofóbia miatt is lehet...

Emetofóbia miatt is lehet pánikroham?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen még nem tudom, hogy tényleg pánikbeteg vagyok-e, viszont azt megtudom állapítani, hogy emetofóbiám (hányásfóbiám) van. Számtalan olyan pillanat volt már, mikor egy közelemben lévő ember hányt, és olyankor elkezdek remegni, szédülni, és elkezd nagyon melegem lenni, izzadok, néha még a sírás is rájmön. És olyankor ugye azon izélek, hogy "Úristen, nehogy hányjak".

Volt pl olyan is, mikor húgom rosszul volt, és egész éjszaka csak a wc-re rohangált, én meg egész éjjel nem aludtam, csak remegve, fülest bedugva a fülemben feküdtem.

Lehet ez pánikroham is?



#hányás #pánik #emetofóbia #hányásfóbia ##pánikroham ##pánikbetegség
2018. nov. 24. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem pánikroham. Csak a szervezeted így reagál a fóbiád esetén. Pánikbeteg vagyok és emetofóbiám van, szóval tudom miről beszélek.
2018. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!