Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valami betegség jele lehet?

Ez valami betegség jele lehet?

Figyelt kérdés

(16L)

Karácsony előtt beteg voltam, hasmenésem volt, ami nagyon erős hasi görcsöléssel járt együtt. Miután ebből karácsonyra meggyógyultam, akkor is, meg 2 ünnep között is észrevettem, hogy ha nagywc-zni kell, akkor nagyon fáj a hasam, de ha kijött minden utána nem volt semmi. Most meg az a helyzet, hogy már 3 napja nem kakiltam, kicsit idegesít, mert nekem minden nap volt eddig ilyen fajta szükségletem, és most nem tudom mivan... Szerintetek menjünk el ezzel orvoshoz, vagy várjak még egy kicsit? Ha ez számít bármit is, néha fáj bal oldalt a hasam, a köldököm környékén, vagy egy nagyon kicsit lentebb. (nem, ez nem menstruációs görcs, ez nem ahhoz hasonló, plusz nem is lehet meg a közeljövőben)



2019. jan. 6. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges ezzel orvoshoz menni.
2019. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Egyél sok rostot,joghurtot abba is tehetsz rostot. Sok vizet igyál. Ha ez sem használ akkor vegyél be hashajtót.
2019. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!