Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek hogy tüdőrákom van?

Félek hogy tüdőrákom van?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és a napokban állandósult mellkasi fájdalmam van. Az utóbbi napokban elszivtam kB 8 szál cigit. (3-4 hetente elszivok egy fél dobozzal). Sajnos nagyon hipochonder vagyok.. Nagyon félek hogy rakom van

2019. jan. 4. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A rák nem fáj! Biztos nem vagy rákos nyugi!
2019. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a net azt írja, hogy mellkasi fájdalom jelentkezik
2019. jan. 4. 23:53
 3/8 A kérdező kommentje:
2019. jan. 4. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol, minek bagózol?
2019. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy van rákod! És ne is beszéld be magadnak! Simán megfázhattál kicsit vagy gyomorsav is csinálhat mellkasi fájdalmat. De szerintem nálad egyik sem àll fent hidd el, hanem pszihés gond van! Az pedig millió tünetet tud produkálni! Mivel utána olvastál a tüdőrák tüneteinek,akár produkálhatod is őket! De rák nem áll fent attól! Próbálj ne olvasgatni ilyesmit! Ha megnyugtat, menj el dokihoz, elküld röntgenre és nyugodtabb leszel! A cigit meg ne szívd, főleg ha ilyesmitől tartasz! Amúgy attól is fájhat a mellkasod!
2019. jan. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az internet egyik szabálya, hogy nem nézünk utána a betegségeknek, mert kb minden tünetre rákot fogsz találni :D MEnj el egy tüdőszűrőbe, nekem mikor ez volt utána kiderült, hogy bronchitis.
2019. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nézd meg inkább a breaking badet ott többet tanulsz a tüdőrák ról mint a neten
2019. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. A ptx esélyesebb a te korodban. De ha tovább bagózol 15-20 év múlva már a rákra is komolyan pályazhatsz. Hagyd abba a cigit. Amúgy is ciki, büdös és drága. Menj el a tüdőgomdozóba.és.csináltass.egy röntgent, hogy megnyugodj. A rákosok köhögnek is nyugi. Nem csak fáj nekik. A többsegnek nem is fáj
2019. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!