Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Már másfél éve, hogy rendszeresen elkezdtem köhögni. Sokan mondták, hogy lehet allergia, vagy a hideg miatt lehet, de akármilyen időben, akárhol és az év mindennapján kínzott, tehát szerintem nem, de nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Az utóbbi időben fulladásosan kezdtem el köhögni és a tüdőm is fáj. Életemben pár szál cigit szívtam el, (a szüleim gyakran dohányoznak) köztük volt a tegnapi is, mert rég látott haveri társaságban megkínáltak, és elfogadtam egyet. Megbántam, mert rettenetesen fáj azóta a tüdőm és szinte megfulladok.


Nem innen várom a megoldásokat, de valaki tudna tippelni, hogy mi lehet a háttérben?

Előre is köszönöm!



2019. jan. 8. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
És mondd csak, a tüdőszűrés mit mutatott ki?
2019. jan. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy asztma, de csak találgatni lehet. Mindenképp érdemes lenne vele orvoshoz fordulnod.
2019. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régebben ez elkezdődött valahol és kinőtte magát. Vissza kellene emlékezni rá, hogy mi történhetett akkor.

Tudom lerágott csontnak tűnhet, de érdemes egy kicsit elgondolkodni rajta, hogy kimondod-e a véleményedet másoknak, mondhatnám úgy is : ami a szíveden a szádon effektus.

Nagyon sokszor nem mondjuk ki azt amit valójában érzünk/gondolunk, mindenki más ok miatt, de valószínűleg ott egy olyan helyzet lehetett, ami fontos volt a számodra és a mai naping nem mondtad ki, ezáltal nem rendeződött.

2019. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!