Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nálatok is sokan betegek így...

Nálatok is sokan betegek így január elején?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

a fél munkahely "beteg" de az tudható hoyg aki az ünnepk után beteg az 99%ban kamuzik és csak a szabiját akarka meghosszabbítani.


mennyire átlátzsó hogy valaki szabin van két ünnep közt jan 3 án kéne mennie először és láss csodát nagyon betegh lesz épp akkor... de érdekes.

2019. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
kamus szemetek.
2019. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A mi családunk is most volt beteg, január elején, ti gyökerek -.-

Párom elkapta a haverjaitól, én tőle, én meg hoztam haza. December 26-Január 7-ig biztos eltartott mire mindenkinél lefolyt. De biztos mindenki kamuzik -.- Rosszindulatú irigy tahók.

2019. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Körülöttem is sokan betegek most, akik tényleg betegek! Én is egy kicsit köhögök, kapart a torkom stb..

Kedves utolsó! Nálatok mi volt a baj?

2019. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Nálunk most feküdt ki az egész család, és hidd el nem jókedvemben döglök itthon, munka helyett.
2019. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

hagyjuk már a szart kifeküdt az egész család persze.


én dolgoztam olyan helyen ahol ha egysezrr is beteg voltál (tök8 volt-e háziorvosi papír...) akkor többet nem kellett menni.


akkor nagyon fújtam a helyre, most már telejsen igazat adok neki.

Ha én főnök lennék nem szaroznék. Beteg vagy? Raádásul épp szabadság után? akkor köszöntük az eddigieket itt az utolsó fizetésed és csá.

2019. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, én köhögök, édesanyám súlyosabb betegséggel kórházban van.
2019. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"én köhögök, "


Na az egy nagy betegség.... ha a buszról ma reggel mindenki leszállt volna aki köhög akkor kb üres lett volna a busz.

2019. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

# 6

Még szerencse,hogy a vállalatok nagy részét nem olyan emberek irányítják mint te.

2019. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

ha az ilyen emberek irányítanák hamar vége lenne a mindenféle csodabetegségnek csak ennyit mondok. meglásd pikkpakk meggyügyulna mindenki!!


én is voltam már úgy melóhelyen hogy közölték holnap vagy bejössz vagy szevasz.

bementem....


másutt is ezt kéne!! és rend lenne!

2019. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!