Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hová lehetne fordulni ebben...

Hová lehetne fordulni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!



Alábbi segitséget kérek, sajnos öcsém Beteges hazudozó mindenkit becsap aki körülötte van.... Itt bele értve a családtagokat is, már néha bajba is került ez miatt. Továbbá többször volt öngyilkossági kísérlete, meg pánikbeteg is ahogy én látom.... Azt szeretném kérdezni hogy lehet rá kérni valami kezelést mint családtag vagy csak ha ő kér segítséget magától, mert már nem gyerek 33 éves...


Ui : volt egy szabalysertese tavaly ott elkuldtek elmeorvoshoz ott enyhe személyiség zavart is meg állapítottak... KB 30 perc alatt... (addig volt bent durván)



2019. jan. 8. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akarja, akkor ti nem tudjátok kikényszeríteni a kezelést.

Ha éppen rosszul van, akkor lehet hívni mentőket, beviszik, de ahogy jobban van, ki is engedik.

Ha valami törvényelleneset követ el és elítélik, akkor abban lehet olyan, hogy kezelésre kötelezik. De ti nem tudjátok kötelezni.

2019. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus első körben. Amit leírtál, az tipikus pszichopata viselkedés, ami adott szintig személyiségzavarként is tekinthető.
2019. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem akkor reménytelen.... :( félek hogy ez el fog durvolni és akár börtönbe is kerül ez miatt.... De egyszerűen ő nem akar elmenni orvoshoz mert szégyelli a dolgokat... Pedig ebbe semmi nincs biztos másnak is van ilyen gondja baja nem egyedüli eset
2019. jan. 8. 12:41
 4/4 anonim válasza:

Én is pánikbeteg vagyok járok is vele orvoshoz, eddig elég sokat javultam de még mindig komoly gondok vannak.


Azért mindenképp kell szakember segitsége szerintem.

2019. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!