Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy beteg lennék?

Lehetséges hogy beteg lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok először is az lenne a kérdésem hogy valakivel volt a hasonló?!Nem rég szültem 5 hónapja fiatalon 19 évesen.Viszont 2 hónapja fura dolgok vannak velem.terhsen is magas volt a feherverszamsejtem de most meg a tuneteim is érdekesek egésznapos fázis hidegrazas kéz láb hideg,ha meleg van akkor is, nagyon hullik a hajam (tudom szülés után ez ilyen) de nekem brutálisan van amikor tincsel jön. Láz hormelkedes mindennap fáradság,betegnek érzem magam.. és kék zöld foltok jelennek meg a lábamon. Vérvétellel 2 hét múlva kell mennem.. valakivel hasonló esetleg?lehetseges leukémia?

2019. jan. 11. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem kell feltételezni, hogy leukémia. Hogy szültél?

Mindenképp keresd fel az orvosod. Addig szedj C vitamint,ugyanis a lila foltok oka valószínűleg érgyengeség, amin segít a c vitamin.

2019. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ természetes úton semmi gond nem volt viszont elrontottak úgy értve össze vissza vártak több órán keresztül meg kaptam egy fiatal új dokit.. és bent kaptam gyógyszereket de nem akartak elmondani mire szedem.. nem tudom miért értem hogy az lennék de valami oknál fogva kint ha éreznem.. lehet hülyének nézték de nem tudom ja és a fejem is nagyon szóköz fájni általában a bal oldali halászok a másik oldalt meg semmi
2019. jan. 11. 12:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi telefonról írok a pici a hasamon és kijavít a telefon azaz a bal oldali halantekom szóköz fájni.
2019. jan. 11. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond, megértettem a mondandód :)

A halántékfájdalom lehet dehidratáltság miatt is, és fáradság miatt is. A fáradság gondolom megvan pici baba mellett, a folyadékbevitelre meg figyelj oda! Több tejed is lesz stb...ilyenekre meg tényleg gondolni se szabad, hogy komolyabb betegséged van, mert be fogod vonzani!

Mindenképp menj be orvoshoz, amint a picit rá birod bízni valakire. Szüksége lesz az anyukájára! :)

Jó egészséget, és gratulálok a kicsihez!

2019. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!