Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Hasmenéskor ihatok narancslevet?

Igazából lázas is vagyok, és mi ilyenkor mindig narancslevet szoktunk inni, viszont nem tudom, hogy azt lehet-e hasmenésre

jan. 11. 15:37  Privát üzenet  

A válaszok
Nem jó rá, inkább fekete tea.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 11. 15:47 Privát üzenet
Inkább ne! Sima vizet igyál.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 11. 16:15 Privát üzenet
Pont akkor? Hát legalább várd meg, amíg végzel a WC-n.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 12. 22:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
11-es glüközt mért a vérvétel. (kb 10kor vették le) Előző nap este ettem, aznap kizárólag 2dl rostost narancslevet és 4dl kólát ittam, még a vérvétel előtt is közvetlenül....
Hasmenéskor mit takar az hogy diéta?
Hasmenéskor mi űrül ki a szervezetből?
Ha hasmenéskor szén tablettát szedek és már jó a székletem akkor abba hagyhatom? Utána nem lesz újra hasmenésem?
Az normális, ha hasmenéskor sajog a vesém?
Mit ihatok/ehetek hányás-hasmenéskor?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!