Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyulladt bőr ellen?

Gyulladt bőr ellen?

Figyelt kérdés

Atópiás ekcémám van születésem óta, nagyjából kordában tudom tartani, viszont...az orrom és szám közötti részen hosszú hónapok óta folyamatosan be van gyulladva. Felváltva nagyon piros vagy extrém módon ki van száradva és egyik sem szép látvány. Fáj, éget, szúr, irritál, viszket, UTÁLOM!

Hiába kenem rá az elekomos krémet, hiába testápolózom ha száraz, hiába mosom le és inkább nem kenek rá semmit, hiába eszek allergén mentesen, hiába iszok sok vizet...

Az orvoshoz is hiába megyek mert csak az elokomos krémet ismerik, viszont van hogy rá kenem és még jobban begyullad tőle...

Valaki tudna segíteni?:( kérlek:(



2019. jan. 14. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Konkrétan ehhez a bőrbetegséghez nem értek, csak az jutott eszembe, hogy amikor a gyógyszer nem segít akkor keresni kell valami más módszert.

1. A Bioptron lámpának van gyulladácsökkentő hatása, egyéb bőrbajra már én is próbálétam.

2. A gyógynövények között is vannak külsőleges vagy belsőleges használatra valók amik szintén csillapíthatják a tüneteket. Mik ezek a gyógynövények? Ezt jobb ha nem tőlem kérdezed mert ehhez keveset értek. Amikor nekem kell valami akkor én is a gyógynövénykönyvekben vadászok, vagy keresek valakit aki ért hozzá

2019. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!