Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epekő miatt? Januárban derült...

Epekő miatt? Januárban derült ki, hogy van egy 17mm-es epekövem. Most szabin van az orvos, várom, hogy visszajöjjön, és megműtsenek.

Figyelt kérdés
De már nagyon kivagyok. Állandósult a hányinger (már nem csak reggel, napközben is), émelygés, ételre még gondolni sem tudok, ezáltal fogyok is. Epegörcsöm még nem volt, néha jobb oldalt beleszúr. Ez mind az epekő miatt van?? Akinek voltak ilyen tünetei kérem írjon!
2013. júl. 7. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon erős görcseim voltak, hányingerem volt, hánytam, nagyon szigorú diétát csináltam, viszont az mellett is görcsöltem és hánytam, viszont annyira gyenge volt az immunrendszerem, hogy folyton megbetegedtem, ami miatt meg nem tudtak műteni, de végül a dolog kiderülte után 2 hónappal túlestem rajta.

Szedhetsz görcsoldót, ha mégis görcsölnél, hányingerre is szedhetsz gyógyszert.

Ha neked segít, akkor csinálhatsz epediétát is, azzal is enyhülhetnek akár a tüneteid.

2013. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Diétát? Öklendezek, ha az evésre gondolok.:( (ez kb 1 hete van). Volt ilyen időszak pár hónapja, aztán enyhült, tudtam enni, nem fogytam, most megint nem tudok enni...
2013. júl. 7. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj használni feketeretek-kivonatot, vagy chanca piedrát. Sokaknak ez elmulasztotta (elolvasztotta) a köveket.
2013. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!