Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sok szénsavas italtól...

A sok szénsavas italtól valóban megpuffad az ember hasa? És ezek az anyagok tényleg nagyon sokà tàvoznak a szervezetböl?

Figyelt kérdés
Nekem nagy hasam van de ez nem zsir ez biztos. Egyébként magas vagyok és sovàny nincs is rajtam zsir. Màsok is mondtàk ez nem zsir ez inkàbb meg van puffadva vagy nem tudom hogy mondjàk ezt. És azért van ez mert sok szénsavas italt ittam régen( üditöket, vizet) ezt mondtàk nekem. Valóban én hülye régen sok ilyen szrt ittam de màr jó ideje csak sima vizet iszom. Akkor lehet rà szàmitani hogy ezek az anyagok tàvoznak belölem és nem lesz ilyen a hasam?? Amennyiben valóban ez az oka annak hogy ilyen lettem. Mit gondoltok?? Ezzel érdemes valami orvoshoz elmenni?? A hàziorvosom az elég bolond azt szerintem nem fogja érdekelni elhajt úgyis. Szóval mit tegyek?? Köszönöm. 26F

2019. jan. 22. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a szénsav tényleg fel tud fújni, mivel szén-dioxid lesz belőle, de az percek-órák alatt kiürül a szervezetből, nem marad ott évekig. Ha folyamatosan puffad a hasad, annak más oka lehet.
2019. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha vekony vagy, attol meg gyorsabban meg is latszik a rad rakodott haj.
2019. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!