Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez orrpolip ugye?

Ez orrpolip ugye?

Figyelt kérdés
1 hete vettem észre hogy ilyen húsos valami van az orromban és meg is van dagadva tőle az egyik orr lukam de már úgy meg nőt hogy lassan ki látszik az egyik orr lukamból . van hogy vissza húzódik aztán megint ki jön .
2019. jan. 23. 20:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk halottam hogy hiába műtik meg ugyan úgy vissza nő ez igaz ? mondjuk elég régóta szarul kapok levegőt csak én asztmás vagyok aztán azt hittem sima orr dugulás de lehet azóta kicsik voltak most meg meg nőt nagyra viszont nekem muszáj lesz meg műtetni mivel profi szinten focizom és így elég kellemetlen lenne de gondolom ez orr polip mert már néztem googlen .
2019. jan. 23. 20:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Aha, google kiírta, de ő nem tud megműteni.

Orvos meg tudja mondani és azt is, hogy ha valóban az, akkor mit lehet vele kezdeni.

Visszanőhet műtét után, de most is alig kapsz levegőt, szóval jobb megoldás nincs, mint bevállalni ezt a kockázatot.

2019. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!