Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyha két napja náthás...

Hogyha két napja náthás vagyok, normális, hogy magas a pulzusom és fáj a mellkasom, vagy ez tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Másfél hétig néha folyt az orrom és fájt a torkom, aztán náthás lettem... De amúgy nem vagyok rosszul, nincs rossz közérzetem, étvágyam van, csak az ágyból esett nehezemre kimászni reggel... Meg nem úgy köhögök, hogy "szakad fel", bár az később szokott, de a 90-es pulzus és az, hogy fáj a mellkasom megijesztett. Lehet, hogy azért van, mert asztmás vagyok, vagy a sok szorongás miatt (jön az érettségi, és máskor is van ilyen)...?

2019. jan. 26. 18:44
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:

Ez nem tüdőgyulladás, nem kell aggódnod.

Öltözz jól fel, éjszakára is érdemes feltenned egy sálat, ami jól rajta van a mellkasodon is.


Az érettségi még odébb van, lesz még időd tanulni. Most elsősorban gyógyulj meg! Jó egészséget!

2019. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mi a fene ***** válasza:
Menj orvoshoz, ha nem múlnak a tünetek.
2019. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!