Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet ez? Már...

Szerintetek mi lehet ez? Már 5 napja kiütéses az egész testem

Figyelt kérdés
Nem ég és csak néha viszket de akkor se kínzóan. Orvosnál is voltam, szerinte ételallergia vagy valamelyik mosószerre vagyok allergiás. Szerintem ételallergia nem lehet mert semmi újat nem ettem. A mosószer sem lehet mert nem mostanában cseréltük le a mosószert. Amit még felhozott az a ruha de semmi semmi új ruhát nem vettem fel. Gyógyszerként a lordestint és egy krémet írt fel, a krémnek nincs neve mert ezt úgy csinálták a gyógyszertárban. Eddig egyik sem használt. Szerintetek mi lehet? 14/f

2019. jan. 27. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Bárányhimlő
2019. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs rajtad egy nagyobb folt. Akárhol? A többi meg kisebb és sok?
2019. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bárányhimlőn már túlestem és nem viszket folyamatosan.
2019. jan. 27. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Vetkőzz le és nézd meg amit írtam. Keress egy nagyobb pirosas területet
2019. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Testszerte van néhány nagyobb és rengeteg kisebb
2019. jan. 27. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Rosea pityr szerintem. Nekem is volt ugyanezekkel a tünetekkel, kB ugyanekkor jött ki. Nekem a krém szart se használt. Magától múlt. Engem rendesen megszórt, lassú lefolyású volt. Sokféleképpen néz ki, nem feltétlenül úgy, ahogy a Google képein látod.
2019. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg, ha az, akkor én nem találtam rá megoldást. Bőrgyógyász le se szart mondjuk....
2019. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jan. 27. 17:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit ha valóban segítettem. Próbálj utána járni, és ha az, akkor valamivel kezeltetni. Ne szopasd meg magad mint én, tudnék vele vitatkozni, hogy nyom nélkül múlik....
2019. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!