Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki, hogy küzdi le a pánikrohamot?

Thomas994 kérdése:

Ki, hogy küzdi le a pánikrohamot?

Figyelt kérdés
Már lassan kb 5 honapja kezdödött az egyik reggel kb tartot 1 óráig azóta voltam mar ekg, tüdö rontgenen teljes vérképen pajzsnirigy vizsgálaton stb nem találtak semmit az orvosok de még mindig van, hogy reggelente amikor egyedül leszek rámjön a mellkaso szurás stb és hiába próbálom elterelni a gondolataim nem bírok már vissza se aludni..van amikor éjszaka felriadok a heves sziv veresre szedem a frontint de az csak ideig jó..kaptam egy másik fajta gyógyszert is de attól meg éjszaka éget a fejem mrg zsibadtam... aki szenved ilyesmivel , ti , hogyan küzditek le?teljesen tönkre tesz..a kapcsolataim , munkám mindent..

#pánikroham #heves szivveres
2019. jan. 29. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mozgással, mert az kiégeti az adrenalint, másrészt csak fizikailag esek pánikba, de lelkileg nem. Szóval szarul vagyok, de nem ijedek meg, mert tudom, hogy el fog múlni. Sétálok, szuszogok, még sétálok, iszok, eszek, sétálok, amíg el nem múlik.
2019. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom mint 1-es!

Mikor érzem, jön a mellkasi szorítás,mindig otthon jön, mikor fekszem.Felkelek, járkálok,mély levegőket veszek, karkörzéseket csinálok, közben folyton megyek.Elmúlik.

Nekem is olyan sokszor volt már, hogy megtanultam hogy elmúlik nemsoká, így nem hat ki az életemre negatívan.

Én nem szedek semmi gyógyszert, nem is szedtem, mert szerintem az csak lefele húz.

Vagy tereld el a figyelmed.Találj ki valami elfoglaltságot, amit ilyenkor intenzíven kezd el csinálni.Hogy ne magaddal törődj,ne a problémán rágódj és ne figyeld a tüneteket.

Nekem az is teljesen jó, hogy vannak kutyáim, cicáim.Ilyenkor elkezdem őket simogatni, játszani velük, és teljesen megnyugszom tőle, a szeretetüktől.

2019. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!