Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rostacsont gyulladás?

Rostacsont gyulladás?

Figyelt kérdés
Rostacsont gyulladásnak milyen tünetei vannak? Vérkép jó. Egészséges vagyok a vér szerint. De mondta az orvos hogy attol lehet gyulladás az orrüregbe. Nekem ezek a gondjaim: nehezitett beszéd, az orrüregfelöl mintha le lenne tapadva és gátolná a beszédem valami, és fáj folyton a torkom az átlácós ragadós váladéktol ami az orrüreg felöl jön. Nevetés is kicsit nehezítetté vált. Ct feb6 án készül el. .(1)Addig az oldalon kérdeznélek titeket hogy mi a tünete a rostagyulladásnak?(2)és a ct menyire pontos? Menyire látszik a kis gyulladás? Mer szerintem anyira minimális a gyulladás hogy nem fogják a ct-n se észre venni.
2019. jan. 29. 20:56
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sima CT-n nem tudom mennyire látszana, de erre találták ki a PET, SPECT, PET-CT-t.
2019. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!